Aslan Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu Günlük Burç

Önümüzdeki haftalarda meydana gelecek gelişmeler lehinize olabilir veya siz bu gelişmeleri avantaja çevirebilirsiniz. Dolayısıyla, bugünlerde verimsiz hale gelmiş ya da size fayda sağlamayan veya keyif vermeyen şeyleri yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştırmaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı konular olumlu gelişmelere açık. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün genelinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Yaptığınız işlerinize odaklanmada zorluk yaşamanız muhtemeldir. Bugün yapılacak önemli işlerinizi ertelemenizde yarar var. Elinizde olmayan, kontrolünüz dışında gelişen olaylar gerilmenize sebep olabilir. Olayları biraz akışına bırakmakta fayda var. İç dünyanıza dönebilir, sakin yerlere gidebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

Aslan Burcu Günlük Burç Posta

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

Oldukça değişken ve kararsız bir ruh haline sahipsiniz. Bunun nedeni önünüzdeki tüm seçeneklerin güzel yönlerini görebilme yeteneğine sahip olmanız. Ancak kararsızlık size bugünlerde kötü hisler verebilir gibi görünüyor.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Aslan burcu günlük burç yorumu.