Aslan Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aslan Burcu Günlük Burç

İş birliklerinizde veya ilişkilerinizde, diğerleri her ne kadar daha gergin bir gün de olsalar da, siz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Tatmin edici çalışmalar yapmak zor olabilir veya işle ya da kariyerle ilgili yorucu olaylarla uğraşmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Gün içinde farklı konulara ilginiz kayabilir. Sorumlu olduğunuz konular rutin bir hal alabilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Ticari konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. Çaba gösterdiğiniz konularda sorumluluklarınız artabilir. Düşünsel konularda zorlanabilirsiniz. Keyif aldığınız konulara odaklanın.

Aslan Burcu Günlük Burç Sabah

Hayatınızda meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Vatan

İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyikırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Seçimlerinizyaparken, sorumluluk duygunuzu ortaya çıkarmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Posta

Aslan Burcu Günlük Burç Takvim

Kültürel aktivitelere katılırken aynı zamanda sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bugün acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle tartışmamalısınız.

22 Ocak 2018 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Aslan burcu günlük burç yorumu.