Aslan Burcu Günlük Yorumları

21 Nisan 2014
Aslan Burcu Günlük Yorumu

Girmekte olduğumuz hafta, iş hayatınız, kariyeriniz ve seyahatler baskı unsurları içeriyor. Stres altında ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden kaçınılması, sağlığa dikkat edilmesi gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ailenize derin hislerle bağlı olmanızdan dolayı, onların her türlü problemleri karşısında tedirgin olabiliyorsunuz. Bugün kendi gücünüzün farkındasınız. İsteklerinizin sınırını geniş tutmak isteyecek ve sevdiğiniz kişilerle kendi imkanlarınızla paylaşacaksınız. Tarzınızla ilgili çevrenize taviz vermekten kaçınıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Yorumu

KENDİNİZE yakın hissettiğiniz kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak ve duygusal konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.