Koç Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Burç

Bugün ne olursa olsun tartışmalara girmemeli, ani tepkilerden ve hareketlerden kaçınmalısınız. Ani gelişmeler planlarda değişiklik gerektirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Sosyal konularla ilgilenmek arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Başladığınız konulara yön verebilirsiniz. Duygusal olarak zorlandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Beden sağlığınıza önem vermelisiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Sabah

Cinsel potansiyelinizin yüksek olması nedeniyle, size yakınlaşmak isteyen insanlar olacaktır. Sizi yanıltacak ve daha sonra da lsquo;geri dönüşler rsquo; yaşabileceğiniz ilişkilerden kaçınmalısınız. Bugün, aşırı enerji yüklenmesinden dolayı sinirleriniz gergin olacaktır. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Vatan

Doğal davranışlarınızla insanlar arasında önemli köprüler oluşturuyorsunuz. Kararlı yönleriniz sizin farklı bir kişiliğiniz de, ortaya çıkaracaktır. Size söylenenlere aldırmıyor, kendi düşüncelerinizde ısrar ediyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Burç Posta

Koç Burcu Günlük Burç Takvim

Emekleriniz yakında meyvelerini vermeye başlayacak. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Biraz meditasyon yaparak değişime kendiniz şimdiden hazırlayın.

22 Ocak 2018 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Koç burcu günlük burç yorumu.