Yay Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu Günlük Burç

Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir. Olayları akışına bırakmak isteseniz de olaylar kendini hatırlatmayı sürdürebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün keyif aldığınız şeylere yönelmek için uygun bir gün. Farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Günlük işlerinizi toparlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde karar vermek için acele etmeyin.

Yay Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün yollar kısa seyahatler konusunda çok şanslısınız.Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Ccedil;evrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Vatan

Çevresel koşullarınızı olumlu değerlendirmek için uygun bir gün. Unuttuğunuz olaylarınyeniden önem kazanması, sizin lehinize gerçekleşecek. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleritakip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Bütçenizi gözdengeçirin. İskelet sisteminizi yormamalısınız. Göz kontrollerinizi yaptırın..

Yay Burcu Günlük Burç Posta

Yay Burcu Günlük Burç Takvim

Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Artık olaylara daha özgür ve mantıkla bir açıdan bakıyorsunuz.

22 Ocak 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Yay burcu günlük burç yorumu.