Yay Burcu Günlük Burç

20 Eylül 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu Günlük Burç

(23 Kasım - 21 Aralık)Bugün ortaya çıkan konular, görmezden gelindiğinde kendiliğinden hallolacak cinsten olmayabilir. Evinizi ilgilendiren harcamaları veya yatırımları ya da maddi konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygusal nedenlere bağlı harcamalardan ve işi şansa bırakmaktan kaçınmalısınız. Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Günlük Burç Milliyet

Yakın çevrede hareketlenme var. Gün içinde işlerinizle ilgili sorumluluklarınızda hırslı bir tavır sergileyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerinize farklı düzenlemeler getirmek istemeniz mümkün. Kararlarınızı alırken sakin olmanızda yarar var. Ani kararlar sizi zor durumda sokabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yapacağınız anlaşmaları ertelemenizde yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Sabah

Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve ortak işbirliği içine girebilirsiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek, yanlış yapmak istemiyorsunuz fakat, yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı hataları da beraberinde getiriyor.

Yay Burcu Günlük Burç Vatan

İlişkilerinizde güven duygusun önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden belli bir teminat bekliyorsunuz. Çevrenizin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Posta

Yay Burcu Günlük Burç Takvim

Bugün kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Yaptığınız bir hatanın bedelini ödediğinizi hissedeceksiniz.

20 Eylül 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç. burcu 20 Eylül 2018 Perşembe günlük burcu. Yay burcu günlük burç yorumu.