Yay Burcu Günlük Burç

23 Ocak 2017 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu Günlük Burç

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün geleceğiniz ilgili kişisel planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak için acele etmeyin. Hassas olduğunuz konularda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sıvı tüketiminize dikkat edin. Eğitimle ilgili konularda dikkatinizden kaçan durumlar olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Sabah

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün.Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, yeni düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Satürn, düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır. Kişisel becerinizle yeteneklerinizi birleştirme konusunda oldukça pozitif bir tablo oluşturacak ve kişisel tatmin sağlayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Posta

Yay Burcu Günlük Burç Takvim

Hiç beklemediğiniz anda alacağınız bir maddi destek size çok iyi gelecek. Zor durumda olduğunuzu kendiniz de kabulleniyorsunuz. Bugün rahatlayarak günü pozitif geçireceksiniz.

23 Ocak 2017 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç. burcu 23 Ocak 2017 Pazartesi günlük burcu. Yay burcu günlük burç yorumu.