Yay Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay Burcu Günlük Burç

Sadece alıştığınız veya günlük rutininiz haline geldiği için, aslında size keyif vermeyen, sizi yoran ya da sizi üzen iş, ilişki veya programlara devam ediyor olabilirsiniz. Ancak, buna mecbur değilsiniz ve bugünlerde, bu alanlarda değişikliklere gidebilirsiniz. Özellikle, size maddi, manevi veya fiziki anlamda zarar veren kişilerin arkasından gitmemeye dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Günlük Burç Milliyet

İş hayatınızda yapacağınız sözleşmelere, anlaşmalara dikkat etmeniz gereken bir gün. Detaylar ve ayrıntılar önemli olacaktır. Sabırsız davranmamanızda yarar var. Bugün dikkatiniz dağınık, duygularınızda inişlerin çıkışların olması mümkündür. Ailenizle ve evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde eleştirel yanınızı esnetmenizde yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Sabah

Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarında çevresine odaklaşacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz. Yakıcı ve kesici aletlerden uzak kalın.

Yay Burcu Günlük Burç Vatan

Yay Burcu Günlük Burç Posta

Yay Burcu Günlük Burç Takvim

Kafanız karışmış gibi görünüyor. Bir yanda partneriniz diğer yanda ise partneriniz gibi görerek sevdiğiniz başka bir karşı cins var. Ancak bilmelisiniz ki o çok zeki. Bu yüzden ikili ilişki içinde bulunmamaya çalışın. Tartışma çıkabilir.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Yay burcu günlük burç yorumu.