Akrep Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Burç

Ne kadar unutmak istesenizde, kendini unutturmayan olaylar yine yüzünü gösterebilir. Bazı plan ya da iş birlikleriniz sizi endişelendirebilir. Gelişmeler bazı olayları daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün teknik konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işlerinizde odaklanabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak değişim içinde hissedebilirsiniz. Önemli konularda vermeniz gereken kararlar sizi zorlayabilir. Çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren konulara gündeminizi etkileyebilir. Hizmet aldığınız kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Ouml;zellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Ani yükselişler ve iş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Duygusal bir gününüz ve çevrenizde ki olaylar, sizde hassasiyet yaratıyor. Hiç bellietmiyorsunuz fakat zayıf kişilere, yardım etme isteği içindesiniz. Akşam saatlerinde sosyalilişkilerinizde bir canlanma söz konusu olacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamın tüm hoş etkenleri çevrenizi sarmış gibi görünebilir. Günün tadını çıkartın ve sizi sıkıntıya sokacak eylemlerden kaçının.

22 Ocak 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Akrep burcu günlük burç yorumu.