Akrep Burcu Günlük Burç

20 Eylül 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Burç

(24 Ekim - 22 Kasım)Bazı ani teklifler gittiğiniz yönü değiştirebilir. Hemen ‘’hayır’’ demeden önce iyi düşünmelisiniz. Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir. Fark yaratmanız değişikliği körükleyebilir. Ufukta aşk var veya sevgi temalı ilişkiler gündemde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün genelinde çalışma hayatınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Eksik gördüğünüz konuları tamamlamak ya da işlerinizi ileri bir seviyeye taşımak için, farklı planlar yapmaya ihtiyacı duyabilirsiniz. Görüşme ve anlaşmalara için uygun bir gündesiniz. Sosyal çevrenizden ve arkadaş gruplarınızdan çeşitli davetler alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Venüs burcunuzda ilerlerken kişisel çekiciliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Politik yönleriniz sizi daha da cazip kılacaktır. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Aşk hayatınızda ani değişimlere dikkat etmelisiniz. Sevginizi gösterirseniz o hep yanınızda olacak.

20 Eylül 2018 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 20 Eylül 2018 Perşembe günlük burcu. Akrep burcu günlük burç yorumu.