Akrep Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Burç

Pazarlıkları veya üzerinde anlaşılması gereken konular varsa, diyalogları başlatabilirsiniz. Ancak, görüşmeleri başlatmadan önce ne istediğinizi kafanızda netleştirmeniz ve ön hazırlıkları yapmanız gerekiyor. Duygusal konularda karar almakta zorlanabilirsiniz. Daha akla yatkın sözler söyleyebilmek için heyecanınızı veya sinirlerinizi yatıştırmanız gerekebilir. Alışılmadık teklifler gündemde. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün içinde iletişiminiz oldukça aktif olur. Birçok işle uğraşabilir, birçok kişiyle görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda ayrıntılara dikkat etmeniz gereken bir gün. İlerleyen dönemlerde atladığınız ayrıntılar gerginlik yaratabilir. Zihinsel olarak yorulmanız mümkün. Yakın çevreniz veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Kendinizi çok halsiz ve yorgun hissediyorsunuz. İşinizin üzerine düştüğünüz gibi aileniz ve partnerinizle de ilgilenseniz hiç bir sorununuz kalmayacak. Parasal açıdan çok rahat bir dönem içerisindesiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Akrep burcu günlük burç yorumu.