Akrep Burcu Günlük Burç

25 Mart 2017 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Burç

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün sevdiklerinizle ilgili konularla daha çok ilgilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Olaylar üzerine gitmektense daha anlayışlı olmaya bakın.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Yakıcı duygularınızın önüne geçemiyorsunuz. Bugün her an patlamaya hazır bir bomba gibi oluşunuz, sağlığınızı olumsuz etkilediğini hastalandığınız zaman anlayacaksınız. Öfke içinde yaşamanın kimseye faydası olmamıştır.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Bugünlerde eğitim, yurt dışı seyahatleri ve dışa açılmak için bir hayli hayalleriniz var. Ancak sadece birinin üzerinde durursanız işiniz kolaylaşır.

25 Mart 2017 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 25 Mart 2017 Cumartesi günlük burcu. Akrep burcu günlük burç yorumu.