Balık Burcu Günlük Burç

25 Mart 2017 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcu Günlük Burç

Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi tanıtmanız veya imajınızı güçlendirmeniz daha rahat olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken yaratıcı yönlerinizi daha fazla öne çıkarıyor. Her zamankinden daha hassas davranabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Sabah

Balık Burcu Günlük Burç Vatan

Her konuda özverili çalışmanız, çoğu kez kendinizi unutmanıza sebep oluyor. Keyfiniz kaçtığı zaman da, paniğe kapılıyor ve hastalıkla ilgili gereksiz evhamlara kendinizi kaptırıyorsunuz. Aslında dinlenmeye ihtiyacınız var.

Balık Burcu Günlük Burç Posta

Balık Burcu Günlük Burç Takvim

Size destek veren biriyle bir araya gelip konuşma fırsatı elde edeceksiniz. İşlerinizi ihmal etmeniz sıkıntılarınızı atlatmanızdan kaynaklanıyor. Patronlarınız bundan memnun değil. Bu arada içinizdeki öfkeyi dışa vurabilir ve verdiğiniz emekleri yok edebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Kendiliğinden hal yoluna girecek konular var merak etmeyin.

25 Mart 2017 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç. burcu 25 Mart 2017 Cumartesi günlük burcu. Balık burcu günlük burç yorumu.