Başak Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Burç

Çok fazla şeyle aynı anda ilgilenme çabası yorucu olacağı gibi, her yere yetişmeye çalışırken istediğiniz sonuçları almanız da zor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Gün içinde kriz yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Duygusal olarak sizi beslendiğiniz durumlarda stresler olabilir. İşlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. İmzaladığınız sözleşmelere dikkatli bakın.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Bu ay duygusal konularda eski alışkalıklarınızı özleyebilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, özel işlerinizle ilgileneceksiniz. Evinizi güzelleştirirken, duygularınızın yoğunluğunu içten bir şekilde ailenize yansıtacaksınız.Geçmiş aşklara özlem var. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Mükemmel bir tekniğiniz var. Yaşama geçirme konusunda zorluk çekmeyeceğinizi bilmenizerağmen, motivasyon konusunda yakın çevre desteğine ihtiyacınız olabilir. Bugün özellikleçevrenize üstünlüğünüzü ispat edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Çevrenizdeki insanlar, dahil olduğunuz sohbetler bakış açınızda köklü değişimler yaratabilirler. Görmekte zorlandığınız gerçekleri görerek aydınlanabilirsiniz.

22 Ocak 2018 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Başak burcu günlük burç yorumu.