Başak Burcu Günlük Burç

24 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Burç

Kontrolünü kaybeden veya iniş çıkışlı hareketleri olan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koyarken bu riski bilerek hareket etmenizde fayda var. Ancak, neşeli ve olumlu tavırlar sergilemeyi başarabilirseniz, çabalarınızın elbet bir karşılığı olacaktır. Birkaç gün için, gergin, tehlikeli ve tartışmalı ortam ve kişilerden uzak durmanızda yarar var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde hoş ortamlar yok değil, ilişkilerimizde olumlu diyaloglar kurabilir ve bol bol sosyalleşebiliriz. Bayram atmosferini bozmak istemiyorum, ama özellikle gece yarısına doğru saatlerden itibaren on gün boyunca pek parlak bir süreçteyiz diyemem. Bugün özellikle akşam saatlerinden itibaren, üzerimizde gereksiz bir enerji hissedebilir, ona buna çatma, onla bunla tartışma veya alelacele hareketlerde bulunup onu bunu kırma, oraya buraya çarpma türünde eğilimlerde bulunabiliriz. Enerjiyi dengeleyebilir, diyaloglarda uyumu sağlayıp, gerilimden kaçarak, ani hareketler yerine yavaş hareket edip sakarlıkların ve ufak tefek kazaların önüne geçebilirsek ne ala! Özellikle Cumayı Cumartesi ye bağlayan gece türlü çeşitli stres içeren durum, öfkeli, dominant, despot veya saldırgan kişiler ya da ilerlememizi engelleyen durumlar söz konusu olabilir. Önümüzde bir duvar var veya üstümüze bir duvar yıkılmış gibi hissedebiliriz. Ülkemizi ilgilendiren başlıklarda da hassasiyetler oluşabilir, ama bayram bayram uzun uzun yazmamayı tercih etsem iyi olur Niobe’ce. Sonuçta bu tür olaylar hangi alana odaklanmamız gerektiğini anlamamıza yardım etmesi bakımından eğitici olarak da değerlendirilebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin, önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulursunuz. Venüs sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir gün.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Sessiz kalırken karşı tarafın sizi anlamasını çokta beklememelisiniz. Bu da huzurunuzu bozabilir. İş konusunda beklediğiniz disiplini yakalayamayabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç. burcu 24 Temmuz 2021 Cumartesi günlük burcu. Başak burcu günlük burç yorumu.