Başak Burcu Günlük Burç

23 Ocak 2017 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Burç

Sahip olduğunuzdan daha fazla paranız varmış hissine kapılmayın ve aşırı harcamalardan kaçının. Sizi motive eden kişilerle görüşebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Planlarınızı ve ilgi alanlarınızı dile getirmeniz ilgi çekmenizi ve gereken yardımı almanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ailevi konularda kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamanız gerekebilir. Dikkatsizlikten kaynaklanan hatalar yapmayın. Aşkta daha hayalci olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı artıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde ilerlemeyen durumlar canınızı sıkabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Ay rsquo;ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Ccedil;evrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bu hafta, tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız. Başlatacağınız işlerin planlarını şimdiden yapmaya başladınız bile. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Akıllı ve kibar kişilerden hoşlanmanıza rağmen, bugün daha felsefi konuları konuşacağınız kişileri tercih etmenizdeki neden, mesleki anlamda size destek olanlara ihtiyaç duymanızdır. Politik davranmayı yeğleyeceğiniz bir dönem.

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Neden hep ben, neden hep benim başıma geliyor diye hayıflanabileceğiniz bir gün. Filmin sonunu biliyorsunuz, kendinizle inatlaşıyorsunuz.

23 Ocak 2017 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç. burcu 23 Ocak 2017 Pazartesi günlük burcu. Başak burcu günlük burç yorumu.