Boğa Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu Günlük Burç

Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Bazı konular tekrar edebilir. Stresin doğru yönetilmesi gerekiyor. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına koşarken kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ediyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün sorumlu olduğunuz konularda beklemeler olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı olayları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular sizi biraz yorabilir. Devam eden işlerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Partnerinizle ortak çalışmalar içinde olacak ve onunla birlikte başlangıçta imkansız gelen bir çok şeyi gerçekleştirebileceksiniz. Takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Duygularınızı dengelemeniz gerekecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Doğal yapınızı ortaya koyacak çalışmalarla ses getirmek istiyorsunuz. Güçlü bağların siziniçin önemli olduğunu bildiğiniz için, ilişkilerinizde ortalama davranıyor ve kapınızı kimseyekapatmayın ve sınırlarınızı zorlamayın

Boğa Burcu Günlük Burç Posta

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

Parasal konular sizi meşgul edebilir bugünlerde. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

22 Ocak 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Boğa burcu günlük burç yorumu.