Boğa Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu Günlük Burç

Sosyal yaşamınız, yaşam tarzınız veya günlük tekrarlanan işleriniz artık size hitap etmiyor olabilir veya bu başlıkların bazılarında aksayan ya da işe yaramaz hale gelmiş kısımlar bulunabilir. Dolayısıyla, işleri ele alış şeklinizde ve kullandığınız yöntemlerde köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınızı veya beslenme düzeninizi ilgilendiren değişikliklerde söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün iş hayatınızda yurt dışı bağlantılarınızla görüşmeler yapabilir, yapmış olduğunuz yatırımlar hakkında detayları inceleyebilirsiniz. Görüşmeler sonucunda yurt dışına iş seyahatine çıkmanız olasıdır. Gittiğiniz yerlerin kültürlerini görmek, hayat felsefelerini öğrenmek bakış açınızı genişletebilir. Yapacağınız seyahat size keyif verecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

İş yaşantınızda farklı bir tablo çizebilirsiniz. Sizden çok şey bekleniyor. Sorumluklarınızın artması sizi yorsa da, her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacaksınız. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Boğa Burcu Günlük Burç Posta

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve zaman kaybınızı telafi edin. Bekar Boğalar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayı da bırakın.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Boğa burcu günlük burç yorumu.