Boğa Burcu Günlük Burç

25 Mart 2017 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa Burcu Günlük Burç

Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız, gereken zamanı ve gayreti harcamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak ve paylaşmak önemli. Duygusal açıdan daha verici ve fedakar olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Sabah

Boğa Burcu Günlük Burç Vatan

Günlük attığınız adımlar, kendi gizli sessizliğinde bir sonraki günün sağlam şartlarını hazırlarken, herkes sizin hata yapmanızı bekliyor. Belki bu yüzden bazen sinirli ve asabi oluyorsunuz. Biraz eğlenmeye vakit ayırın.

Boğa Burcu Günlük Burç Posta

Boğa Burcu Günlük Burç Takvim

AŞIRI beklentileriniz projelerinizde gecikme yaratabilir ve üzüntü yaşayabilirsiniz. Ancak diğer günlerde hareketlilik başlayacak dert etmeyin.

25 Mart 2017 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç. burcu 25 Mart 2017 Cumartesi günlük burcu. Boğa burcu günlük burç yorumu.