İkizler Burcu Günlük Burç

25 Mart 2017 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu Günlük Burç

Evinizde ve özel ilişkilerinizde yapacağınız değişiklikler duygusal anlamda istikararı sağlayabilir. İş birliğine açık olmanız durumunda, evinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren gelişmeler oluşabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
12.

İkizler Burcu Günlük Burç Milliyet

Hafta sonu olmasına karşın kendinizi daha sorumlu hissettiğiniz durumlar içinde olabilirsiniz. Ancak fazla yüksek beklentiler içinde olmamalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Sabah

İkizler Burcu Günlük Burç Vatan

Sizin kadar, baskıcı bir çalışma ortamından nefret eden yoktur. Sinirlendiğiniz zaman hisleriniz tavırlarınıza yansıyor. Böyle durumlarda çalışma arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyorlar. Bugün, benzer bir durum içindesiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Posta

İkizler Burcu Günlük Burç Takvim

Aklınıza gelen sürpriz fikirler hayattan keyif aldığınızı gösteriyor. Oldukça neşeli görünüyorsunuz ancak yalnız kaldığınızda canınız sıkılıyor.

25 Mart 2017 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç. burcu 25 Mart 2017 Cumartesi günlük burcu. İkizler burcu günlük burç yorumu.