İkizler Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu Günlük Burç

Çeşitli ilişkilerinizin veya iş birliklerinizin düzenlenmesi veya problemlerin giderilmesi gerekiyor olabilir. Bu alanda çeşitli alternatife sahip olabilirsiniz, ama en önemli kısım şu: İlk girişimde bulunması gereken siz olacağa benziyorsunuz. Başkalarının işlerine veya ilişkilerine karışmamanızda, eleştiri ya da dedikodulardan uzak durmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Günlük Burç Milliyet

Meslek hayatınızla ilgili yaptığınız işlerde ayrıntılarla ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçirmeniz olasıdır. Alternatif olarak iki işle uğraşanlar için oldukça yoğun, yorucu ve keyifli zamanlar içerisindesiniz. Çalışmalarınızın karşılığını maddi, manevi alacağınız bir gün geçirmeniz mümkün olur. Çalışma hayatınızda başarılarınızla parlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Sabah

Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz dahilinde hareket etmek isteyeceksiniz. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Vatan

İkizler Burcu Günlük Burç Posta

İkizler Burcu Günlük Burç Takvim

Kendinizi her şeye karşı oldukça sorumlu hissediyorsunuz. Kalbinizde bu kadar çok yükü biriktirmeyin. Takıntılarınıza da bir son vermeye çalışın. Beklenmedik bir yerden para gelebilir. Para özellikle şu an yolda olan birinden gelebilir.

18 Temmuz 2018 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. İkizler burcu günlük burç yorumu.