İkizler Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler Burcu Günlük Burç

Her ne kadar insanları ikna etme konusunda bir dünya markası olsanız da, bugün belli konuların üzerine gitmemekte fayda var. Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi yapsın. Duygusal veya maddi konularda tartışmalardan kaçmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Gün içinde iletişimle ilgili konularda değişiklikler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Sabah

Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar. Hatta, iş ve aşk ortaklıklarını birlikte sürdüreceklerdir.

İkizler Burcu Günlük Burç Vatan

Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Partnerinizle anlaşamayacağınız konuları,gündeme getirmek istemeyebilirsiniz. Haklı olduğunuz nedenleriniz var ve değişken duygulariçindesiniz. Sezgilerinizi daha da güçleniyor

İkizler Burcu Günlük Burç Posta

İkizler Burcu Günlük Burç Takvim

Arkadaşla rınızla yaşadığınız sorunların çözüldüğünü görmeye başlayabilirsiniz. Sosyal açıdan yeni ilişkilere açıksınız. Ortaklık gerektiren konularda aksilikler çıkabilir.

22 Ocak 2018 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. İkizler burcu günlük burç yorumu.