Kova Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu Günlük Burç

Diğerlerinin neler söylediği üzerine daha fazla düşünmeniz durumunda gerilimi engellemeniz ve sonuç almanız daha kolay olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir. Sözleşmelerde tekrarlanmalar olabilir. Sizi duygusal mücadeleye sokan olaylara dikkat etmenizde fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün cazibeniz ve çekiciğiliğinizle çevrenizi kolylıkla etkileyebileceksiniz. Aşkta egonuz ön planda olacak. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için her türlü imkanı kullanacaksınız Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek ve bazı konularda derin düşündüğünüzzaman daha olumlu olduğunuzu göreceksiniz. Kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız,çevresel koşullarınızdan kaynaklanmaktadır.

Kova Burcu Günlük Burç Posta

Kova Burcu Günlük Burç Takvim

Sabırlı davranarak korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için kendinizi zorlamıştınız. Şimdi ilgili gelişmeler sizin istediğiniz yönde oluşmaya başladı.

22 Ocak 2018 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Kova burcu günlük burç yorumu.