Kova Burcu Günlük Burç

25 Mart 2017 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova Burcu Günlük Burç

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün yetenekleriniz üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Hemen bir sonuca ulaşamasanız da, parasal konular önemli olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Sabah

Kova Burcu Günlük Burç Vatan

Aşkla işi karıştırmayan bir yapınız olduğunu söyleseniz de, işinizde sizi etkileyen duygularınızın etkisinde olabilirsiniz. Özellikle, karşı cinsin ilgisi üzerinizde. Böyle olayların karşısında çevreden tepki alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Posta

Kova Burcu Günlük Burç Takvim

Aşk hayatınız sancılı ancak bu olumsuz gelişmelerin yanı sıra bazı yatırımlarınızla mutlu olacaksınız. Önünüzde ki birkaç gün içinde sevgi dünyanız da yenilenecek.

25 Mart 2017 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç. burcu 25 Mart 2017 Cumartesi günlük burcu. Kova burcu günlük burç yorumu.