Oğlak Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Burç

Ufak tefek gergin durumları doğru yönetmeli bugüne değil, geleceğe odaklanmalısınız. Ani tepkiler vermekten, tartışmalı ortamlardan ve riskli hareketlerden kaçının. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün ev hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evde teknik sıkıntılar çıkabilir. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelebilir. İletişiminize dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz. Yeni fikirler ve yeni oluşumlar için mükemmel birgün. İş hayatınızla ilgili radikal ve köklü değişimler içinde olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

İnatçı ve kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmayabaşladınız. Bugün, saplantılarınızdan vazgeçmelisiniz. Duygusal takıntılarınız yüzündenolayların sınırlarını genişletebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Bugün çalışmak size zor gelebilir ve dikkatinizi bir konu üzerinde yoğunlaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Yine de yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere kullanın.

22 Ocak 2018 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Oğlak burcu günlük burç yorumu.