Oğlak Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Burç

Her ne kadar atmosfer kuralları çiğnemek, dengesiz veya istikrarsız davranmak konusunda herkesi teşvik etse de, mevcut durumların sizi engelleyen veya kısıtlayan tarafları ya da sınırları konusunda gerçekçi olmanız gerekiyor. Bazı yatırımlarınız maddi birikim yapmanızı sağlayabilir. İlginç fikirleriniz ve özgün yöntemlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün içinde işlerinizde sorumluluklarınız artabilir. Yarım kalan bir projenin liderliği size verilebilir. Konu hakkında titiz bir inceleme yapabilir, raporlama hazırlamak zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde eşinizin veya sevgilinizin desteğini istemeniz olası. Babanız ile ilgili konularla ilgilenmez mümkün. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Ccedil;alışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Ccedil;evrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Yüksek mevki arayışı içindesiniz. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmayın.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Oğlak burcu günlük burç yorumu.