Terazi Burcu Günlük Burç

20 Eylül 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu Günlük Burç

(24 Eylül - 23 Ekim)Kendilerine ufak bir istek gibi görünen bazı kişilerin taleplerini can sıkıcı bulabilirsiniz. Planlarınızı uygulama yoluna gitmeli, ama fikirlerinizi paylaşmamalısınız. Size karışılmasını istemiyorsanız, gerilim yaratabilecek konu ve ortamlardan kaçınmanızda fayda var. Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün aşk hayatınız sizi daha çok meşgul edebilir. Sevdiğinizle paylaşımlarınızı arttırabilir ve keyifli konulara zaman ayırabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere katılabilir ya da geleceğiniz ile ilgili hayaller de kurabilirsiniz. Gün boyunca kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bir arada zaman geçirmekten hoşlandığınız arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Bugün sahneye koyabileceğiniz çok şeyiniz var.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız. Güçlü enerjinizi dengeleme konusunda zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz. Kendinizi sezgisel olarak ifade etmesini çok iyi biliyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Kazançlarınızı sorgulamak yerine enerjinizi yükseltecek yeni çalışma alanlarını keşfetmelisiniz. Başarılarınızı perçinlemek için seçimleriniz konusunda ayrıntıcı davranmalı ve her zamanki seçiciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginler özellikle iş çevrenizde olabilir. Ancak haklı olan taraf sizsiniz.

20 Eylül 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç. burcu 20 Eylül 2018 Perşembe günlük burcu. Terazi burcu günlük burç yorumu.