Terazi Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu Günlük Burç

Tartışma ortamlarından kaçmak zor olabilir. Fikir alışverişlerinde yanlış anlaşılmalara dikkat etmekte, ani tepkilerden, hareketlerden kaçmakta fayda var. Bazı gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda dalgalanmalar olabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde sonuç almak güç olabilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Ticari konularda ortaklarınızla ilgili işlerinizde dikkatli olmaya çalışın.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Bugün Ay rsquo;ın konumu sizi oldukça romantik ve duygulu yapacak Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin anlamsızlıklarına kızıyor, bazıkonuları kafanızda fazla irdeliyorsunuz. Grup içerisinde sizi zorlayan bir durumdan,partnerinizin dengeleyici etkisiyle kurtulacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz fakat ortaya koymanız pek kolay olmayabilir.

22 Ocak 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Terazi burcu günlük burç yorumu.