Terazi Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi Burcu Günlük Burç

Altından kalkamayacağınız iş yok gibidir Sevgili Teraziler, ama kendinizi tanırsınız, bir yere kadar kullanırsınız kapasitenizi. Neyse ki, ekip çalışmaları esnasında içinizdeki üstün insan öne çıkar ve kendisini işe adar. Arkadaşlarınıza yük olmak istemez, işleri kolaylaştırırsınız. Bugün yine öyle bir gün. Aile, ev, gayrimenkul başlıklı konularda istediğiniz gibi gitmeyen yerleri dile getirebilirsiniz. Hak ettiğinizden azına razı olmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Günlük Burç Milliyet

Finansal konularınızın ön plana çıkacağı bir gün olabilir. Ortak yatırımlar ile ilgili konularda riskli durumlara karşı değerlendirme yapmanızda yarar var. Alacak, verecek ve miras konuları gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde denge arayışı içinde olabilir, sevdiklerinizden destek bekleyebilirsiniz. Hukuki konularla ilgilenmeniz mümkün.

Terazi Burcu Günlük Burç Sabah

Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Ouml;ncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Vatan

Terazi Burcu Günlük Burç Posta

Terazi Burcu Günlük Burç Takvim

Radikal kararlar alabiliyor, hızlı ve kesin kararlar aldığınızda da buna kendiniz bile şaşıyorsunuz. Yıldızınızın da etkisiyle bugünlerde oldukça hassassınız. İnsanların hakkınızda gerçekten ne düşündüğünü merak ediyorsunuz.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Terazi burcu günlük burç yorumu.