Yengeç Burcu Günlük Burç

22 Ocak 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu Günlük Burç

İlerleme sağlamadığını düşündüğünüz ya da artık eskisi kadar yararlı bulmadığınız konuları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Ortaya çıkabilecek bilgi ve haberler şaşırtıcı olabilir ya da ani tepkiler(siz ya da diğerleri?) gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Jüpiter’in Ay’la olumlu açısı, güne heyecanla ve yeni olanaklara açık başlamamızı sağlıyor. Koç burcundaki Ay’ın Pluton’la olumsuz açısı ve Uranüs’le kavuşumu ise, ani tepkilere açık, ama oldukça hareketli ve enerjik bir günde olduğumuzu gösteriyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden, öfkeli kişilerden kaçınmalı, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmalıyız. Gerilimi doğru yönetebilirsek, ilkbahar geçişini temsil eden bugün de, bahara taze bir geçiş yapabilir ve kendimizi yenilenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün iş hayatınızla sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konular sizi zorlayabilir. Üstlerinizle iletişiminize dikkat edin. Bugün kişisel değişiklikler sizi duygusal olarak da zorlayabilir. Eğitimle ilgili konuları tekrarlamanız gerekebilir. İşlerinizi netleştirmek ve yoluna koymak önem kazanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Sabah

Uuml;stlerinize kendinizi ispat edebileceğiniz bir gün.. Kariyerinizi kendi değerlerinizle pekiştireceksiniz. Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Fırsatlardan faydalanacak ve pratik zekanızla ön plana çıkacaksınız. Ccedil;evrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Vatan

Mesleki anlamda yaratıcılığınız tartışılmaz. Ele aldığınız konularda sabit olamadığınızzamanlar, prestij kaybedebiliyor, bulunduğunuz ortamlarda kayda değer bir şeyler yapmakistiyor fakat kurallar yüzünden zorlanıyorsunuz..

Yengeç Burcu Günlük Burç Posta

Yengeç Burcu Günlük Burç Takvim

Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat iyimserliğinizi koruyacak ve sabırlı davranacaksınız. Duygularınızı denetlemeyi başararak sevdiğiniz şeyleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmasa bile hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor.

22 Ocak 2018 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç. burcu 22 Ocak 2018 Pazartesi günlük burcu. Yengeç burcu günlük burç yorumu.