Yengeç Burcu Günlük Burç

18 Temmuz 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç Burcu Günlük Burç

Halledilmesi gereken işleri, söylenerek veya sinirlenerek halledemez, sorunları çözemezsiniz. En önemlisi ise, bu alanlarda yardımınıza yetişecek yollar ve seçenekler. Şu an önünüzü göremiyor olabilirsiniz, ama yardım yolda. Olan biteni veya mevcut durumu kabul etmek negatif olayları pozitife çevirmenin veya avantaj sağlanabilecek yerleri bulmanın ilk adımı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcunda bulunan Satürn, Yay burcuna geçiş yapıyor ve Yay burçlarını yaklaşık 2,5 yıllık zorlayıcı, ama özel bir dönem bekliyor. Bu konudaki detaylı yazımı hafta sonu kaleme alacağım. Gün genelinde ise, sorgulamalar, sorulan sorular artıyor, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan haberler zamanımızın bir kısmını alabilir. Duygularımızı saklamakta zorlanabiliriz. Tartışmalardan, acele hareketlerden ve gergin ortamlardan uzak kalmakta fayda var. Ben bilirim tarzı yaklaşımlar diyalogları sertleştirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Günlük Burç Milliyet

İş hayatınızda yoğun ve detaylarla dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Yaptığınız çalışmalarınızda sunumlar hazırlayabilir, toplantılara katılabilir, üstlerinize ve arkadaşlarınıza projeniz hakkında bilgi vermeniz mümkün olur. Yakın çevrenizle ya da dostlarınızla bulaşabilir, geleceğe dair hayal ve ümitlerinizle ilgili planlarınızdan söz edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Sabah

Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm donanımlara sahipsiniz. Sakin ve sessizce hedeflerinize yaklaşıyorsunuz. Uuml;stünlük duyguları içindesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Vatan

Yengeç Burcu Günlük Burç Posta

Yengeç Burcu Günlük Burç Takvim

Oldukça keyifsizsiniz. Ailenizle geçirdiğiniz bazı ufak tartışmalar buna etken olabilir. Sevdiğiniz kişi bugünlerde sadakatinize pek güvenmiyor. Ona biraz güven vermeye çalışın. Saygınlık kazanmak istiyor gibi görünüyorsunuz.

18 Temmuz 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç. burcu 18 Temmuz 2018 Çarşamba günlük burcu. Yengeç burcu günlük burç yorumu.