Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Akrep olan kişilerin en önemli özelliği inatçı olmalarıdır. Bildiklerinden şaştıkları çok nadir bir şekilde görülür. Ne istiyor, ne arzuluyorsa eninde sonunda ona kavuşur. Son derece kıskanç yapıya sahiptirler. Tüm yükselenler arasında da en kinci burç olduklarını söylemek mümkün. Hayatlarındaki en büyük amaçları ise zirveye ulaşmak ve hemen her şeyde derinleşmektir.

Yükselen burcu Akrep olan kişiler çoğu insanın fark edemediklerini fark edebilir. Onlar için gizli nokta diye bir şey yoktur. Analiz etme yetenekleri ve araştırma yetenekleri oldukça üst seviyededir. Elinde bulunan ile yetinmez, her zaman daha fazlasını ister. Söz konusu başarı olunca, hayatlarının her alanında, her konuda başarılı olabilir. Zaten başarıya ulaşmak istediğinde tam bir kasırga oluştururlar. Yine de bu kasırganın ters etki yapıp, kendilerine zarar verebileceklerini bilmeleri gerekir.

Yükseleni Akrep olanlar her zaman önde olmak, birinci olmak ister ve hiç kimsenin de kendisini geçmesine izin vermez. Başta söylediğimiz gibi kinci bir yapıları vardır ve öç almadan da yapılanı unutmazlar, daha sonra affetme seçeneğini düşünürler.

Çoğu insan yükseleni Akrep olanlar ile geçinmenin zor olduğunu söyler. Bunun doğru olduğunu da kabul etmek gerekir. Onları memnun etmek çok zordur. Huzursuzluk çıkartacak bir şeyi illaki bulurlar. Bu yaptıkları da kimi zaman mantıklı, kimi zaman mantıksız görülebilir.

Yükseleni Akrep olan kişiler hem çok iyi dost, hem de çok iyi bir düşman olurlar. Değer verdiği insanların iyiliğini onlardan daha fazla düşünen yapıya sahiptirler. Söz konusu dostluk olduğunda yükselen burcu Akrep olan kişilerin son derece sadık ve bağlı olduklarını söylemek mümkün. Ancak kızdıkları zaman her şey tersine döner ve önlerinde durmamak gerekir.

Akrep Burcu Yükseleni. Akrep burcu yükselen burcu, Akrep burcunun yükseleni, Akrep burcu yükselen burç.