Yay Burcunun Yükseleni

Yay Burcunun Yükseleni

Yay Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yay olan kişilerde en dikkat çekici özellik arkadaş canlısı olmalarıdır. Her zaman sıcakkanlı olmayı ve asil davranışlarda bulunmayı bilirler. Herkese karşı samimi davranışlarda bulunurlar. Yapmacık hareketler onlara göre değildir, doğal davranırlar. İnandırılması kolay insanlardır ve bu nedenle incitebilirler. Kimseye haksızlık yapmazlar hatta haksızlık yapacak son kişi onlardır. Bu tarz yaklaşımlarını da çevresindeki insanlardan da beklerler.

Yükselen burcu Yay olan kişilerin her zaman neşeleri yüksektir. Hareketli, yerinde duramayan yapıları vardır. Uyumsuzluk sorunları yoktur. Bulundukları ortama kolayca ayak uydurabilir. Espri yetenekleri de oldukça gelişmiştir. Ancak hoşlarına gitmeyen bir şeyi de alaya alabilirler. Yaptıkları espriler her zaman bir anlam ifade eder. Bir mesaj verir ve bunu da karşısındakini acıtmadan yapar.

Yükselen burcu Yay olanlar aslında çift karaktere sahiptir. Bu nedenle oldukça değişken bir yapıya sahiptirler. Madalyonun bir yüzünde duygusal, içine kapanık bir insan vardır. İkinci yüzünde ise son derece cesur, dikkatsiz ve ateşli bir insan vardır. Söz konusu gururları olduğu zaman söyleyecek sözlerini asla esirgemezler. Özgürlükte, yükselen Yay için son derece önemlidir. Asla kısıtlanmak istemez. Aksi halde çılgına bile dönebilirler.

Yükselen burcu Yay olan kişiler maceradan hoşlanır. Sürekli yolculuk yapmak, farklı yerlere gitmek isterler. Yine de yükseleni Yay olanların macera aramasına gerek yoktur, macera gelip, onları bulur. Yaptıkları her gezide veya yolculukta anlatacak önemli bir şey yaşarlar.

Hayat, yükseleni Yay olan insanlara birçok şey kazandıracaktır. Yaşayacakları deneyimlerden önemli gelişmeler elde edecektir. Tüm bunların sonucunda aslında hayatın ne kadar eğlenceli olup, olmadığını anlayacaktır. Yükseleni Yay olanlar hayatlarında birçok yanlışa imza atacaktır ancak yaptıklarını bir daha yapmamak için özen göstereceklerdir.

Yay Burcu Yükseleni. Yay burcu yükselen burcu, Yay burcunun yükseleni, Yay burcu yükselen burç.