Terazi Burcunun Yükseleni

Terazi Burcunun Yükseleni

Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Terazi olan kişiler son derece nazik, hassas ve dengeli insanlardır. En temel özelliklerinde ise her ortama, her koşula uyum sağlamaları, kibar ve düşünceli olmaları vardır. Tartışma içerisinde bulunmaktan ve gürültülü ortamlarda bulunmaktan hoşlanmazlar. Hemen herkes ile iyi geçinmek, kendisini sevdirmek ister. O kadar tatlı ve kibar konuşurlar ki, tam anlamıyla yılanı deliğinden çıkartırlar.

Yükselen burcu Terazi olan insanlar dost canlısı insanlardır ancak bu konuda oldukça titiz davrandıklarını söylemek gerekir. Dostlarını iyi bir yere sahip insanlardan, zirvede olan insanlardan seçerler.

Adaletli olmak, haksızlığa karşı gelip haklının yanında olmak Yükselen burcu Terazi olanların vazgeçemeyecekleri bir durumdur. Tüm bunları da gayet iyi başardıklarını söylemek mümkündür. Zarar görebilecek olsalar da daima haklının yanında olmak isterler. Onlar için adil davranmak her şeyden önce gelir.

Yükselen burcu Terazi olanlar bildikleri savunur ve bundan da kolay kolay vazgeçmez. Ancak bu kötü bir şey değildir. İyi olan ile kötü olanı ayırt etme yetenekleri oldukça iyidir. Hayatlarının her alanında verdiği sözleri unutmaz ve ne olursa olsun verdiği sözü tutmak ister. Anlayışlı ve sakin yapıları vardır. Özellikle insanlar yükselen burcu Terazi olanların düşüncelerine ve fikirlerine önem verir.

Yükseleni Terazi olan kişiler çevresinde her zaman huzur ve barış olmasını ister. Bunun bozulmaması içinde ellerinden geleni yaptıklarını söylemek mümkündür. İmkansız denilebilecek olsa da fiziksel güce baş vururlar. Yumuşak yapıya sahiptir ancak kimi zamanda taş kadar sert olabilirler.

Terazi Burcu Yükseleni. Terazi burcu yükselen burcu, Terazi burcunun yükseleni, Terazi burcu yükselen burç.