Kova Burcunun Yükseleni

Kova Burcunun Yükseleni

Kova Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Kova olanların son derece akıllı olduğunu ve yaratıcılık yeteneklerinin üst seviyede olduğunu söylemek gerek. Orjinallikten yanadır, asla yapmacık olanlar ile ilgilenmez, ki kendisi de orjinal bir kişiliğe sahiptir. Çoğu insandan farklı olan özellikleri ile tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. Kendilerine özgü davranışlarından dolayı ne zaman, nerede, ne yapacakları hiç belli olmaz. Tüm bunlar ile insanları şaşırtmayı başarırlar. Kendi zekalarına oldukça güveniler ve bu da kendilerini çok fazla beğenmelerine neden olur. Bununla birlikte çevresindeki insanlarında düşüncelerine önem vermedikleri gözlenebilir.

Yükselen burcu Kova olan kişiler mantıkları ile hareket eder, duygularını fazla dinledikleri söylenemez. Arkadaşlık ve dostluk onlar için çok önemlidir. Başta da söylediğimiz gibi kendilerini beğenirler. Bu nedenle arkadaş seçmeleri oldukça zordur. Kendi beğendiği, becerikli ve akıllı kişiler ile yakınlık kurmayı tercih ederler. Özgürlüğüne fazla düşkün değilmiş gibi görünebilir ancak hal ve hareketleri sonucunda özgürlüklerinin peşinde olduğu anlaşılır.

Yükselen Kova hareketli olmaktan hoşlanır, monoton bir hayat, rutin işler onlara bir zaman sonra sıkıcı gelmeye başlar. Hayatta en güvendikleri şey zekalarıdır. Kimseye ihtiyaç duymadan hayat sürdürmenin peşindedir. Zaten arkadaşlarını da bu yönde seçtiğini söyledik. Kendi zekalarına uygun kişileri seçer ve onları kullanmayı da iyi bilir.

Yükselen burcu Kova olan kişiler deneyimleri sonucunda birçok şey öğrenir ve bunu da çevresi ile paylaşmayı bilir. Bilim dünyası, yükselen Kova'nın çok fazla dikkatini çeker. İnsancıl konularda hümanist olmaları, yükselen Kova'nın en güçlü özellikleridir. Kimi zaman korumacı, kimi zamanda kıskanç bir kişiliğe sahip olurlar.

Kova Burcu Yükseleni. Kova burcu yükselen burcu, Kova burcunun yükseleni, Kova burcu yükselen burç.