Boğa Burcunun Yükseleni

Boğa Burcunun Yükseleni

Boğa Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Boğa olan kişiler kararlılıkları ile dikkat çeker. Ayakları her zaman yere sağlam bir şekilde basar. Son derece dikkatli ve güvenlik arayan yapıları vardır.

Yükseleni Boğa olanları çoğu insan inatçı, bildiğini okuyan olarak bilir. Ancak aldıkları kararları zaten uzunca düşünen bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle aldıkları kararları kolayca değiştirmez ve uygulama konusunda da son derece kararlı olurlar. Hedeflerine giden yoldan kimse döndüremez. Hedeflerine ulaşırken önlerine çıkabilecek her türlü engeli de aşmayı başarırlar. Ancak aşamayacakları zorluklarda ise durum değişiklik gösterebilir.

Yükselen burcu Boğa olan kişiler bildiklerinden asla vazgeçmez. Güven arayışı, hayatlarının her alanında ortaya çıkar ve bunu sağlayacak gücünde para ve mal olduğunu iyi bilir. Paraya ulaşamadığı sürece kendisinde güvensizlik duyabilir. Gereksiz yere kaygılar içerisine girer ve elinde bulunanları kaybetmekten son derece korkar.

Yükselen burcu Boğa olan kişiler acele hareket etmekten yana değildir. Asla telaşlı olmaz ve hareket edeceği zamanı bekler. Çevresinde bulunan çoğu insan yükselen Boğa'yı tutucu kişiler olarak tanımlar. Kararlarını kolay değiştirmeyen yapılarından dolayı sevdikleri insanlara bu konuda sıkıntı yaratabilirler. Bu durum özellikle aşk hayatlarında daha fazla ön plana çıkar ve partnerinden de aynı davranışı bekler.

Yükselen burcu Boğa olan kişilerin akıllarına bir konu takıldı mı bundan sıyrılmaları oldukça zor olur. Yapılabilecek her türlü mantıklı açıklamanın bile önemi yoktur. Gerçekleri kabul ettirmek bile oldukça zordur. Kişisel takıntılarının neredeyse esiri olurlar. Hemen her konuda insanları dinlemeyi tercih ederler ancak bildiklerini savunmaktan da vazgeçmezler. Yeniliğe açık değildir ve gelenekleri, eski yöntemleri savunurlar.

Yükselen burcu Boğa olan kişiler derin duygulara sahip olan kişilerdir. Bir kişiye bağlılık gösterdiği takdirde ondan kopması oldukça zor olur. İnsanların kendisini sevmesine çok fazla önem verir. Sevgi konusunda başarısız olursa eğer çekilmez, inatçı bir kişiliğe dönüşürler. Aşk hayatında partnerinin yanında bulunduğu sürece mutlu olurlar ve son derece tutkulu bir aşığa dönüşürler. Ancak sevdiği kişinin yanında olmadıkları sürece akılları karışır ve içlerinde kuşkular oluşur.

Boğa Burcu Yükseleni. Boğa burcu yükselen burcu, Boğa burcunun yükseleni, Boğa burcu yükselen burç.