Balık Burcunun Yükseleni

Balık Burcunun Yükseleni

Balık Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Balık olan kişiler gizemli kişiliğe sahiptir. Son derece romantik ve hayal dünyası geniş kişilerdir. Çoğu insan onları anlamakta güçlük çeker. Dışarıdan bakıldığında, yükseleni Balık olanların iki farklı görüntüsü vardır. Birincisi, sevgiye bağlı şekilde hareket eden, kıskanç ve şüphecidir. İkincisi ise, mantıklı hareketlere sahip, sağduyu sahibidir. İki farklı şekilde davranmayı oldukça iyi şekilde başaran ilginç bir yapıları vardır.

Yükselen burcu Balık olan kişiler kendi yaratıcı güçlerini kullanmayı başarırsa hayatlarının her alanında başarılı olabilir, birçok deneyim kazanabilirler. Hemen her işin üstesinden gelebilecek yeteneklere sahiptirler.

Yükseleni Balık olanların merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. Yüksek acıma duyguları vardır ve çok fazla şefkatli davranırlar. Hemen herkese yardım etmek ister, oldukça yardımseverdir. Yardımseverlik, yükselen burcu Balık olan kişilerin en gelişmiş duyguları arasında yerini almaktadır.

Yükselen burcu Balık olan kişiler, haritalarında olumsuzluk almış ise, karamsar bir yapıya, gerçeklerden uzaklaşan, hayal dünyasına yatkın bir yapıya dönüşebilir. Aslında yükselen Balık'ın hayal dünyasının gücü çok gelişmiştir ve çoğu insanınkinden daha fazladır. Kuvvetli sezgilere sahiptir. Yaşanabilecek her şeyi önceden fark edebilir. Olabilecek gelişmeleri anlama yetenekleri gelişmiştir.

Yükselen Balık'ın istekleri ve idealleri çok fazladır. Bu konuda başarılı olmak istiyorsa öncelikle hayal dünyalarının kapılarını kapatmaları gerekir. Hayal kurmanın, başarılı olmada büyük bir etkiye sahip olduğunu kabul etmek gerekir ancak, yükselen burcu Balık olan kişilerde hayal kurmak, kafalarını uyuşturmak gibidir.

Yükselen Balık genel olarak duyguları ile hareket eder. Hayatlarının büyük çoğunluğunda buna göre kararlar alırlar. Duyguları çok ağır basar. Hal böyle olunca da aşk olsun, iş olsun hayal kırıklıkları yaşamaları olasıdır.

Balık Burcu Yükseleni. Balık burcu yükselen burcu, Balık burcunun yükseleni, Balık burcu yükselen burç.