Başak Burcunun Yükseleni

Başak Burcunun Yükseleni

Başak Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Başak olan kişiler için önemli olan her şey düzendir. Tertipli olmak, düzenli olmak ve temiz olmak yükselen burcu Başak olanların en temel özellikleri arasında bulunur. Kurallar içerisinde hareket etmeyi sever, kuralların dışına çıkmak onlara göre değildir. Bu tarz davranışları kimi zaman bir takıntı haline gelir ve bundan kurtulmaları da çok zorlaşır. Detaylara aşırı önem verir. O kadar ki, çoğu insanın fark edemediği ayrıntıları kolaylıkla fark edebilir. Kimi zamanda gereksiz olan ayrıntılara o kadar takılırlar ki içlerinde kaybolup giderler. Detaylar üzerinde bu kadar yoğunlaşmaları gerçekleri, asıl temayı görmemelerine neden olabilir.

Yükselen burcu Başak olanlar hayatının her alanında inceleyici bir yapıya sahiptir. Bıkmak, usanmak bilmeyen bir çalışma hayatları vardır. Bu özellikleri hayatlarının her alanında kendini gösterir. Hizmet etmeye bayılan bir yapıları vardır. Detaycı bir şekilde planlama içerisine girseler de başarılı olmayı iyi bilirler. Ve yine detaycı olmalarından dolayı iş uzar, bu da çevresinde bulunan insanları kızdırabilir.

Yükseleni Başak olanlar son derece neşeli insanlardır. Konuşmayı, paylaşımda bulunmayı severler. Çekingen bir yapıları vardır ve aslında bu da onları kibar gösterir. Bu tarz davranışlarında yükseleni Başak olan insanlara yakıştığını söylemek mümkündür.

Eleştirici olmaları, evhamcı ve korkak olmaları, deyim yerindeyse hastalık hastası olmaları da yükselen burcu Başak olan kişilerin olumsuz özellikleri arasında bulunur. En ufak rahatsızlıkta bile doktora görünmek isterler. Titiz olmak iyidir ancak yükselen burcu Başak olan kişiler bu durumu abartabilir.

Başak Burcu Yükseleni. Başak burcu yükselen burcu, Başak burcunun yükseleni, Başak burcu yükselen burç.