Yengeç Burcunun Yükseleni

Yengeç Burcunun Yükseleni

Yengeç Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özellikleri merhametli oluşları ve duygusal oluşlarıdır. Sadık ve son derece hassas bir yapıya sahiptirler. O kadar hassastır ki her an gözyaşları akabilir. Çok anaç ve korumacı davranırlar. Değer verdikleri insanların hemen her şeyi ile yakından ilgilenirler. Kimi zaman o kadar çok ilgili olurlar ki bu durum sevdikleri insanları boğabilir. Aileye ve sevgiyi çok önem verirler.

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler de güven eksikliği direkt olarak göze çarpar. Ancak cesaretlerini topladıkları sürece büyük bir coşku içerisinde hareket ederler. Yine de yükselen burcu Yengeç olan kişilerin son derece çalışkan ve atılgan bir yapıya sahiptir. Bu özelliklerini dikkatsiz davranışları gölgeler. Oldukça neşeli davranırken bir anda somurtkan bir hale dönüşebilir.

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler insanlara, düşüncelere ve olaylara karşı kendilerini çekebilirler. Tutuklu olduklarını asla bırakmazlar ve unutmazlar. Geleneklere ve kurallara bağlıdır. Kolay kolay değişim göstermezler. Bu konuda tam bir tutucu oldukları söylenebilir.

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler etraflarında insanlara özgüveni yüksek biriymiş izlenimi verir. Ancak çekingen ve içlerine kapalı bir yapıları vardır. Herhangi bir hatayı kolayca üslenebilirler. Çevresinde bulunan insanların aslında kendilerini beğendikleri için değil, kusur aradıkları için baktıklarını düşünürler. Yine de birçok insanın kendilerine haksızlık ettiğinin de farkındadırlar. Bir konuda insanlardan yardım almak ister ve bunu göremediğinde ise çok şikayet ederler. Bu nedenle asık bir surata dönüşürler ve bu da aslında kendilerinin maskeleridir.

Değer verdiği insanların herhangi bir derdi olduğunda bu durum yükselen burcu Yengeç olan kişileri gerçekten üzer. Aşırı merhametli davranışlara sahip oldukları için bu tür yaklaşımları istismar edilebilir. Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin sezgileri de oldukça güçlüdür. Aslında insanların kendisinden ne beklediğini gayet iyi bir şekilde anlayabilir.

Yengeç Burcu Yükseleni. Yengeç burcu yükselen burcu, Yengeç burcunun yükseleni, Yengeç burcu yükselen burç.