Aslan Burcunun Yükseleni

Aslan Burcunun Yükseleni

Aslan Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Aslan olan kişilerde en dikkat çekici özellik kedilerine olan güvenlerinin fazla olmasıdır. Kendilerine olan güvenleri o kadar yüksektir ki hemen herkesin kendisini beğendiğini düşünür. İnsanların kendilerine baktıklarını gördüğünde ise ne kadar güzel ya da yakışıklı olduklarını düşünürler. Karşısındaki insan eleştirisel bir gözle bakıyor da olsa.

Aslında yükselen burcu Aslan olan kişiler her zaman merkez kişi olmak ister. Herkesin kendisini beğenmesini, takdir etmesini ve ilgi göstermesini ister. Tüm bunlar aslında onlar için ruhsal bir ihtiyaçtır. Bunların tersi bir yaklaşımda bulunulduğunu hissederse de neşeleri kaçar. Ya oradan uzaklaşır ya da ilgiyi üzerine çekmek için çabalar.

Yükselen burcu Aslan olan kişilerin çok güçlü artistik yetenekleri vardır. Bu yeteneği hayatlarının hemen her alanında kendilerine yardım eder. Artistik yetenekleri kullandıkları sürece bu konuda oldukça inandırıcı olabilirler ve söz konusu artistik yetenekler olunca rakip tanımadıklarını söylemek gerekir. Tüm bunları aslında kendi krallıklarını kimseye kaptırmamak için yaptıkları söylenebilir. Sürekli olarak zirvede olmak ister ve kendi amaçlarına ulaşmak yükselen burcu Aslan olan kişiler için oldukça önemlidir.

Yükselen burcu Aslan olanlar hemen her konuda yaratıcılık gösterebilir. İlgi gösterdikleri her şeyde başarılı olabilirler. Hiçbir konuda taklitte bulunmazlar ve kendilerine özgü davranışları ile hareket ederler. Planlı olarak harekete geçtiklerinde muhakkak sonunu görürler. Asla yarıda bırakmazlar.

Göze güzel görünen, cıvıl, cıvıl olan her şey yükselen Aslan burcunun dikkatini çeker. Ayrıca yükseleni Aslan olanların en önemli özellikleri de mert, açıkgözlü ve atılgan olmalarıdır.

Aslan Burcu Yükseleni. Aslan burcu yükselen burcu, Aslan burcunun yükseleni, Aslan burcu yükselen burç.